Kategorie
Sport Zdrowie

Kickboxing dla początkujących

Jeżeli jesteś zafascynowany sportami walki ale nie wiesz na który się zdecydować to kickboxing dla początkujących Kraków jest dla ciebie. Ta multi dyscyplina łączy ze sobą klasyczny boks z kopnięciami z innych sztuk walki. Zajęcia dla początkujących nauczą cię: podstawowych technik kopnięć i uderzeń, sposobu poruszania się, wyrobią kondycję fizyczną oraz poprawią wytrzymałość i koordynację, podniosą twoją samooceną, oraz nauczą respektu dla twojego przeciwnika.

Jednak zajęcia z kickboxingu dla początkujących to nie tylko praktyka, ale również niezbędna teoria bez, której żaden zawodnik nie byłby w stanie prawidłowo posługiwać się wcześniej wyuczonymi technikami. Na zajęciach dowiesz się w jaki sposób posługiwać się zdobytym arsenałem i umiejętnościami, aby pod żadnym pozorem nie wykorzystywać go w celach, w których nie bronisz siebie czy twoich bliskich.

kickboxing dla początkujących w krakowie

Kickboxing jest też dyscypliną sportową, dlatego na zajęciach dla początkujących zrozumiesz na czym dokładnie polega rywalizacja, oraz na jakich zasadach prowadzone są rozgrywki. 

W szkole wali “Sarara Team” są prowadzone zajęcia z kickboxingu dla początkujących kraków. Pod okiem profesjonalnego zawodnika Tomasza Sarary grupa początkująca poznaje tajniki kickbokserskiej kultury oraz przeróżnych technik. Szeroka paleta zajęć pozwala na wybranie własnej drogi w tym sporcie. Z pomocą trenerów będziesz w stanie zdecydować czy interesuje cię rekreacyjna forma zajęć (grupy początkujące i średniozaawansowane) czy bardziej zawodowa (grupy zaawansowane i treningi indywidualne przygotowujące pod zawody).