Masz już dość stosowania maszynek, jakimi notorycznie się kaleczysz? Epilacja domowa jest czasochłonna, dzienna walka z owłosieniem na nogach, buzi zdoła przyczynić się do frustracji. Jest przecież na to recepta, która przyzwoli Ci efektywnie pozbyć się włosków. Zaoszczędzony czas możesz przeznaczyć na wizytę u kosmetyczki lub spotkanie z przyjaciółmi.
Depilacja laserowa, to procedura eliminowania zbędnych włosów wiązką światła. Laser przenika w cebulki przenikając korzeń, i tym samym niweluje je. Metoda ta nie tylko likwiduje kłopotliwe owłosienie, lecz czyni, że włoski pojawiają się później, niż w wypadku rutynowych technik epilacji.

Depilacja laserowa Warszawa- skuteczny fortel usunięcia niechcianego owłosienia

depilacja laserowa warszawa


Jeśli masz problemy hormonalne, przez jakie włoski na ciele kiełkują ci bujnie i prędko, nie denerwuj się, albowiem medycyna estetyczna znalazła już efektywne rozwiązanie. Depilacja laserowa Warszawa gwarantuje wyzbycie się Twojego problemu z wykorzystaniem paru zabiegów depilacji laserowej, z pomocą innowacyjnego aparatu. Używany do zabiegu laser diodowy jest pewny dla Twej delikatnej skóry, ponieważ tępi strukturę mieszka włosowego, nie nie sięgając okolicznych tkanek. Skutkiem tego może być w użyciu również do skutecznego eliminowania owłosienia z lokalizacji intymnych. Przy pierwszym zabiegu usuwane jest od 40 do 60% włosków z danej części ciała. Z jakiego powodu właśnie tyle? Połączone jest to z fazami wzrostu włosa.Na działanie lasera dobrze odpowiadają włosy na etapie wzrostu- anagen. Ponieważ odróżniamy 3 etapy wzrostu włosa, zabieg powinno się ponowić.

Depilacja laserowa Warszawa- koniec męki depilacji tradycyjnej

Efektywne, stałe uwolnienie się kłopotliwych włosków możliwe jest po kilku etapach depilacji laserowej. Depilacja laserowa nie poparzy Cię, właśnie jak nierzadko czynią to inwazyjne metody tj. eliminowanie włosów woskiem, lub usuwanie owłosienia używając standardowych maszynek do golenia. Depilacja laserowa Warszawa to najlepsze co zdołasz uczynić dla swojej wygody.