Każdy, kto co najmniej raz odwiedził Kraków, jaki jest zdecydowanie jednym z najpiękniejszych i najstarszych aglomeracji w Polsce, z dokładną pewnością będzie chciał powrócić tutaj jeszcze nie jeden raz.
Na każdym turyście Kraków robi Najogromniejsze wrażenie. Był on jednak drugą stolicą Polski, co zaowocowało tym, iż obfituje on w bez liku zabytkowych miejsc.

kawa w Krakowie

Przed przyjazdem do tego ładnego miasta powinno się jest zrobić przydatną kwerendę. Winniśmy w necie sprawdzić nie ledwo, które zabytki koniecznie należy zobaczyć, jakkolwiek także dowiedzieć się do jakich klubów, restauracji, czy kafejki powinniśmy pójść. W tym celu należy Obowiązkowo skorzystać z wyszukiwarki google oraz wpisać w nią frazę: kawiarnia Krakow

Zwiedzanie Krakowa najlepiej jest rozpocząć od Starego Rynku, swoją drogą charakteryzującego się unikalnością na skalę całej Europy. Wszystkim będącym w tym wyjątkowym miejscu, niezapomnianych wrażeń może dostarczyć widok Lajkonika – człowieka wyglądającego jak Tatar odbywającego zwyczajowy taniec upamiętniający sukces w czasie napadu Tatarów na dawną stolicę kraju. Taniec Lajkonika dojrzeć można tylko w Krakowie, skoro jest to on bezprzykładnym obyczajem charakterystycznym dla tego magicznego miasta.


Kraków

Na Starym Rynku w Krakowie, spotkać także możemy mnóstwa zwykłych artystów: malarzy, mimów, a także zwykłych grajków. Ogół to opiewa piękny i niespotykany anturaż, jaki nieodmiennie zawsze zachwyca wszystkich przybywających do tego miasta.

Opisując piękno Krakowa nie zdołamy zapomnieć także o wielu innych atrakcjach czekających tu na turystów przyjeżdżających do tego prześlicznego miasta. Wolno odnaleźć tutaj bezkresną liczbę kafeterii oraz restauracji, w których można nie tylko posmakować regionalnych przysmaków, jakkolwiek też miło zgonić czas słuchając muzyki na żywo.

A po dosknałą kae zapraszamy na
Lajkonik-pik