Gdy zakończą się wczasy, z ulic pryskają wiosenne a także ciepłe kolory, a zamiast nich przychodzą szarości, brązy oraz czerń. Nadchodzi czas monotonii w naturze i modzie. Jednakże stroje jesienne oraz zimowe pod żadnym pozorem nie muszą być banalne. Ciemne płaszcze warto rozweselić kolorowymi dodatkami, takimi jak rękawiczki czy szale. Pierwszorzędnym pomysłem na jesienną i zimowa monotonię w modzie będą dodatki futrzane. Futro każdemu kojarzy się z czymś miękkim w kontakcie i miłym, wobec tego w zimne dni należałoby się nim opatulić.

W jaki sposób zamówić dodatki do czapki

Od kilku sezonów dodatki futrzane rządzą w zimowych stylizacjach. Kiedyś babunie nosiły przede wszystkim futrzane kołnierze a także czapki. Zazwyczaj były to zwyczajne lisy, norki czy nutrie , zależało to od zamożności. Obecnie w większości są to futerka syntetyczne, co cieszy ekologów i miłośników zwierząt. Niektóre doskonale imitują te żywe, a inne wręcz na odwrót – natychmiast widać, że są sztuczne i na tym polega ich urok. W odróżnieniu od starej mody, obecnie dodatki futrzane są wszędzie. Już nie wyłącznie kożuszki i gorące płaszcze są wyposażone w futerko. Bardzo dobrze prezentują się również sportowe kurtki z akcesoriami futrzanymi. Za pomocą nich do sportowego luzu wdraża się troszkę elegancji, a kurtka wydaje się nadzwyczajnie ciepła. Futerkiem wykończone są także buty, torby, i nawet etui na smartphon czy tablety.

To co chcesz domyślać o pomponach

dodatki futrzane

Sportowe kurtki z dodatkami doskonale komponują się z żartobliwym okryciem głowy. Oczywiście kapelusz czy wykwintny toczek nie jest właściwym pomysłem, jednakże warto ubrać twarzową czapkę. Taką kreację kapitalnie odświeża pompony do czapek. Mamy wrażenie, że czapki z pomponami pasują wyłącznie młodzieży, jednakże nie jest to prawda. Starsi również mogą pozwolić sobie na pomponiki, wszystko uwarunkowana jest od stylu i modelu, który wybiorą a także tego, w jaki sposób powiążą takie nakrycie głowy z pozostałymi fragmentami stylizacji. Pompony do czapek pojawiają się w różnych miejscach. Mogą być ulokowane tradycyjnie na końcu czapki, jednakże komicznie także prezentują się obok uszu, gdy wszelki manewr głowy wywołuje ich ruch.