Nastał finalnie ważny czas. Czas bardzo szczególny dla mnie i mojej narzeczonej, a mam nadzieję za kilka godzin, mojej żony.
Znamy się z Basią od szkoły podstawowej i jak to nasze rodzicielki oznajmiły zgodnie, od pierwszego dnia mieliśmy się ku sobie.

przewóz osób katowice

Z tego co nam mówiły, bardzo mocno by się zdumiały, gdyby w rzeczy samej nie skończyło się to przed ołtarzem. Nasze wesele planowaliśmy jeszcze praktycznie od czasów szkoły średniej. Na pewno nie chcieliśmy, aby był typowy. Odrzucony był duszpasterz wspólnie z typowym przytupem ślubnym. Potrzebowaliśmy czegoś innego, czegoś, co nasi goście zachowają w pamięci na bardzo długo.
Wpadł nam do głowy wtenczas zamysł, żeby nasze uroczystości weselne zostały zorganizowane w górskim schronisku nad Morskim Okiem. Wypożyczymy na dwa dni całość schroniska, ściągniemy wszystkich gości oraz w tego rodzaju nietypowych okolicznościach pobierzemy się.Kiedy byliśmy nastolatkami, wydawało nam się to frajdą oraz sprawą nierzeczywistą, jednak kiedy nastąpił czas planowania prawdziwego ślubu, Basia przypomniała sobie o naszym infantylnej fantazji. Chwilę nad tym pomyśleliśmy i wyszło na to, że jest możliwość tego dokonać. Ja mam familię w Gliwicach, a moja narzeczona w Katowicach. Musimy załatwić ich przywiezienie. Jak zamyśliliśmy, tak uczyniliśmy.Ja zatelefonowałem do schroniska, najpierw w telefonie nastała kompletna cisza, a po niej wypowiedział się zarządca i odpowiedział, iż w sumie można to zrobić. Wtedy ukochana szukała w anonsach przewóz osób katowice. W dniu ślubu oczekiwaliśmy na miejscu postojowym pod drogą do schroniska, nadjechały dwa busy, pierwszy z nadrukiem ślubny transport osób katowice, i inny analogicznie ślubny transport osób gliwice. Wszyscy biesiadnicy zostali zaproszeni do powozów konnych i zostali zwiezieni prosto do schroniska.

W podobny sposób jak zamierzaliśmy w dziecięctwie, nasze wesele wszyscy goście zapisali w pamięci na bardzo długo. Relacje z tego wydarzenia na długi czas stały się przedmiotem przeważającym familijnych zjazdów.