Jeżeli jesteś zafascynowany sportami walki ale nie wiesz na który się zdecydować to kickboxing dla początkujących Kraków jest dla ciebie. Ta multi dyscyplina łączy ze sobą klasyczny boks z kopnięciami z innych sztuk walki. Zajęcia dla początkujących nauczą cię: podstawowych technik kopnięć i uderzeń, sposobu poruszania się, wyrobią kondycję fizyczną oraz poprawią wytrzymałość i koordynację, podniosą twoją samooceną, oraz nauczą respektu dla twojego przeciwnika.

Jednak zajęcia z kickboxingu dla początkujących to nie tylko praktyka, ale również niezbędna teoria bez, której żaden zawodnik nie byłby w stanie prawidłowo posługiwać się wcześniej wyuczonymi technikami. Na zajęciach dowiesz się w jaki sposób posługiwać się zdobytym arsenałem i umiejętnościami, aby pod żadnym pozorem nie wykorzystywać go w celach, w których nie bronisz siebie czy twoich bliskich.

kickboxing dla początkujących w krakowie

Kickboxing jest też dyscypliną sportową, dlatego na zajęciach dla początkujących zrozumiesz na czym dokładnie polega rywalizacja, oraz na jakich zasadach prowadzone są rozgrywki. 

W szkole wali “Sarara Team” są prowadzone zajęcia z kickboxingu dla początkujących kraków. Pod okiem profesjonalnego zawodnika Tomasza Sarary grupa początkująca poznaje tajniki kickbokserskiej kultury oraz przeróżnych technik. Szeroka paleta zajęć pozwala na wybranie własnej drogi w tym sporcie. Z pomocą trenerów będziesz w stanie zdecydować czy interesuje cię rekreacyjna forma zajęć (grupy początkujące i średniozaawansowane) czy bardziej zawodowa (grupy zaawansowane i treningi indywidualne przygotowujące pod zawody).