W dzisiejszych czasach, coraz więcej osób wybiera się na wakacje lub weekend poza miasto czy w inne miejsca.

 

 

dzianisz apartamenty

 

 

 

 

 

 

Urlop w Zakopanem

 

Wszystko dlatego, że nasz komfort życia rośnie, dzieje się tak, ponieważ nasze wypłaty i oszczędności rosną. To już nie jest to, co było kilkanaście lat temu, gdzie niewiele osób mogło sobie na coś takiego pozwolić. Jest to oczywiście świetna sprawa, ponieważ każdy zasługuje na chwilę odpoczynku od pracy po 12 godzin czasem nawet siedem dni w tygodniu. Taki temat napędza także polską gospodarkę, ponieważ pensjonaty czy hotele, takie jak willa Dzianisz czy pensjonat Dzianisz tuz pod Zakopanem przyjmują coraz więcej gości, działa to więc w dwie, a nawet trzy strony. Jednak co roku mamy dylemat gdzie na takie wakacje czy wypoczynek się wybrać.

 

Dzianisz

Świetnym pomysłem jest oczywiście polskie morze, na które wiele osób się decyduje każdego roku, co widać w rankingach i sondach, które wskazują, że jest to najpopularniejszy wybór naszego społeczeństwa. Jednak woda w Bałtyku, jak i coraz bardziej zatłoczone kraje zaczynają nam przeszkadzać i popularność tak spędzonych wakacji zaczyna spadać. Oczywiście jest to również związane z dużymi kosztami, gdzie za te same pieniądze można czasem wyjechać za granicę i spędzić urlop na pięknych plażach na przykład w Hiszpanii czy Chorwacji.

 

Noclegi w Zakopanem

Wolne pokoje Zakopane to pewnie slogan, który widzimy w reklamach i w samym mieście, kiedy wybierzemy góry zamiast morza. Wszystko dlatego, że wciąż jest to mało popularny wybór, jeżeli chodzi, o czas spędzony latem, ponieważ w zimie każdy chce tam jechać. Jest to troszkę dziwne, ponieważ tanie noclegi pod Zakopanem powinny zachęcać turystów. Koszty urlopu w takim miejscu jest, o połowę niższy, niż w przypadku morza. Zakopane noclegi z wyżywieniem to standard w tamtym miejscu, a regionalnego jedzenia nic nie przebije. Dlatego naprawdę polecam samo miasto, jak i miejscowości wokoło Zakopanego na świetnie spędzony czas wolny.
Oczywiście każdy woli coś innego i wybór należy do Was, mimo wszystko nie powinniście żałować takiego wyboru, ja nie pożałowałem i wracam tam, co roku. Ja w tym roku wybrałem Domki Dzianisz i z przyjemnością wybiorę się na Termy Chochołowskie.