Nowoczesne wnętrza potrafią zachwycać niespotykanymi jak dotąd rozwiązaniami, takimi jak tapicerowane panele. Projektanci wnętrz mają pole do popisu- mogą wybierać pomiędzy bardzo różnymi stylami i proponować klientom niebanalne pomysły na urządzenie wnętrza. Moda na nowoczesny i wyróżniający się styl powoduje rosnące zainteresowanie takimi produktami, jak tapicerowane panele. Ten całkiem nowy trend, który pojawił się w ostatnich latach, robi furorę wśród miłośników pięknych, nowoczesnych wnętrz. Tapicerowane panele pojawiają się najczęściej w sypialni gdzie zastępują zagłówek łóżka, a także na dekoracyjnych ścianach w salonie.
	tapicerowane panele

Tapicerowane panele – ich zastosowanie

Jednak sposobów na ich zastosowanie jest o wiele więcej. Są spotykane na przykład we wnękach, jako atrakcyjne siedziska, a nawet na ścianach łazienkowych. Ich wielkość, rodzaje i kolory są bardzo różnorodne, ale najczęściej wybierane wzory się powtarzają. Popularne tapicerowane panele to na przykład duże, jasne lub szare prostokąty lub kwadraty, a także różnobarwne hexagony. Łączenie kilku barw paneli to popularny zabieg, na który decyduje się wielu klientów pragnących upiększyć wnętrze. Hitem są również tapicerowane panele pakowane kryształkami Svarowskiego. Takie panele na ścianie są marzeniem wielu kobiet!

Tapicerowane panele mogą być robione na indywidualne zamówienie. Wówczas klient ma możliwość swobodnego łączenia kolorów, czego efektem może być oryginalna kompozycja na ścianę. Najlepiej wyglądają połączenia trzech, maksymalnie czterech kolorów. Klient może też zamówić tapicerowane panele o określonych wymiarach.
Ponieważ tapicerowane panele to gorący hit ostatnich lat, zdążyło już powstać mnóstwo producentów tego artykułu, którzy prześcigają się w zaproponowaniu potencjalnemu klientowi najlepszej oferty. Do wyboru jest więc mnóstwo rodzajów paneli dla dorosłych, ale można już znaleźć także tapicerowane panele dla dzieci w atrakcyjnych, dziecięcych wzorach! Wygląda na to, że moda na tapicerowane panele nie tylko nie zamierza zwolnić, ale dopiero się rozwija.