Typy bukmacherskie – typowanie piłki nożnej

Prawdopodobnie większość z nas kiedyś miała styczność z hazardem, nawet tym najmniejszym. Bo kto kiedyś nie zagrał w Lotto, czy nie postawił typu u bukmachera? Jednak wszystko to było raczej robione dla zabawy, bez większego zastanowienia czy to co stawiamy, na pewno ma szansę powodzenia. Bo weźmy pod uwagę obstawianie wydarzeń sportowych u bukmachera. Jeśli kiedykolwiek stawiałeś kupony z meczami to prawdopodobnie zdarzyło ci się również po prostu wejść do punktu bukmacherskiego, zaznaczyć mecze, które wydają ci się pewne, bez większego zastanowienia i po prostu ten kupon postawić za drobne, lub trochę mniej drobne pieniądze. Takie kupony z reguły nie mają szansy powodzenia i trzeba mieć szczęście, żeby udało się coś w takiej sytuacji wygrać.

Jak typować aby wygrać?

W takim razie jak grać u bukmachera żeby wygrywać? Otóż na pewno nie można robić czegoś takiego co opisałem powyżej. Mecze wybierane „z przypadku” to zły pomysł. Bez odpowiedniej analizy ciężko jest przygotować poprawny typ piłki nożnej. Jednak dużo osób albo o tym nie wie, albo im się po prostu nie chce i liczą na farta. Właśnie dlatego statystyki są jednoznaczne. Mało kto zarabia na grze u bukmachera, mimo że jest to możliwe. Dokładnie rzecz biorąc, około 10% graczy twierdzi, że wyszło na plus bawiąc się w typowanie piłki nożnej. Jeśli chcesz być wśród tych 10% graczy, którym udało się na tym zarobić to staraj się grać jak profesjonalista. Bo wyobraź sobie maklera giełdowego, który kupuje akcje danej firmy, bo na przykład kupił od nich sprzęt i jest z niego zadowolony. Brzmi trochę bez sensu, prawda? Dlatego już teraz zapamiętaj, że analiza meczy to podstawa. Druga najważniejsza zasada to, że jeśli na daną drużynę jest niski kurs, to nie znaczy że wygra. Sport jest nieprzewidywalny i często faworyci potrafią zawodzić.

Analiza typów piłki nożnej

Co do samej analizy typów piłki nożnej, to najlepiej przeprowadzać ją na podstawie aktualnej formy danej drużyny, bezpośrednich spotkań danych zespołów, czy miejsca rozgrywania meczu (dom/wyjazd). Dodatkowo warto zwrócić uwagę na kontuzje, kartki oraz o to, kto osiągnie więcej wygrywając mecz, czyli komu na zwycięstwie zależy bardziej i przez to będzie mocniej się starał. Jednak jeśli nie masz na to wszystko czasu to dobrym pomysłem są typy piłka nożna. Ludzie często robią analizy i dzielą się swoimi typami na dziś czy typami na jutro. Warto wziąć pod uwagę typy bukmacherskie takich osób, bo z reguły wiedzą co piszą.

 

typy piłka nożna