Gdy nie mamy możliwości poruszać się własnym autem po mieście

Nie zawsze mamy możliwość poruszać się własnym autem po mieście, a dzisiejszy styl życia i infrastruktura miasta wymusza na nas korzystanie z pojazdów w celu szybkiego i dogodnego przemieszczania się po mieście. VIP Taxi Kraków oferuje komfortowe i wysokiej klasy usługi transportowe po ulicach Krakowa, obejmując zarówno teren lotniska. Profesjonalna obsługa firm oraz klientów indywidualnych utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie i proponuje szeroki wybór prestiżowych pojazdów do wynajęcia.

VIP taxi oferuje zazwyczaj wszechstronne usługi

Wszechstronne usługi gwarantują m.in. transfer z lotniska, obsługę wesel, rodzinnych spotkań, towarzyskich eventów, transportu na konferencje, spotkań na szczeblu biznesowym, oraz imprez firmowych, a nawet wypożyczenie auta na plan filmowy lub zdjęciowy. Dostępne w ofercie są wyłącznie auta o wysokim standardzie, a w nich samochody osobowe, vany, busy oraz autokary. Korzystając z usług VIP Taxi Kraków mają Państwo gwarancję dobrej jakości świadczonych usług oraz rzetelnej obsługi. Każdy pojazd jest wyposażony w terminal płatniczy, dzięki czemu istnieje możliwość wygodnej i szybkiej płatności kartą lub telefonem wykorzystującym technologię zbliżeniową, co jest komfortową alternatywą jeśli klient nie ma przy sobie gotówki – płatność gotówką również jest możliwa we wszystkich pojazdach.

vip taxi krakow

Doświadczeni kierowcy VIP taxi

Doświadczeni i zawodowi kierowcy taxówek vip z długim stażem prowadzenia pojazdów są wyznacznikiem bezpieczeństwa i wygody przejazdu. Transfer na lotnisko jest rozbudowaną usługą o wysokiej jakości, ponieważ zapewnia monitorowanie jakichkolwiek zmian w czasie lub miejscu lądowania lotu będącego obiektem zainteresowania klienta i gwarantuje poinformowanie o zaistniałej sytuacji wraz z ofertą alternatywnej opcji. Kierowcy taksówek VIP odbierają swoich klientów prosto z terminalu lotniska oczekując z wcześniej przygotowaną kartą z logiem firmy lub danymi, które zostały zawarte na życzenie klienta. W ofercie również znajdziemy przewóz gości weselnych, czyli transport do miejsca docelowego przyjęcia i powrót do domu. Usługi nie kończą się jedynie na tym, możemy wynająć również eleganckiego kierowcę w celu dojazdu do restauracji, kupienia kwiatów lub upominku.