Kriolipoliza kraków to coraz bardziej popularny zabieg, na który decyduje się wiele kobiet chcących wygrać walkę z uporczywym i nieestetycznym cellulitem. Zabieg jest nieinwazyjny i obarczony niewielkimi skutkami ubocznymi, zaś sam w sobie przynosi spektakularne efekty, przez co też zyska już rzesze wiernych fanek.

Regularność

Kilka zabiegów regularnie powtarzanych w odpowiednich odstępach czasu daje rewelacyjne efekty. Cały proces redukcji tkanki tłuszczowej może trwać nawet kilka miesięcy, zaś pierwsze efekty pojawiają się już kilka dni po zabiegu. Po zabiegu kriolipolizy z organizmu zostają usunięte komórki tłuszczowe, skóra staje się jędrniejsza i stopniowo pozbywamy się cellulitu. Sam zabieg jest praktycznie bezbolesny, lecz wszystko zależy od osoby, na której jest wykonywany.

kriolipoliza Kraków

Dla kogo kriolipoliza kraków?

Zabieg krilipolizy (np. kriolipoliza kraków) przeznaczony jest dla osób, które nie cierpią z powodu sporej
nadwagi, ponieważ u tej grupy osób są bardzo małe szanse na powodzenie zabiegu. Wiąże się to z faktem, że tkanka tłuszczowa u tych osób jest bardzo zbita i gęsta, przez co aplikator nie potrafi jej odpowiednio zassać. Podobnie też zabieg nie jest efektywny u osób z luźną, mało jędrną skórą, ponieważ kriolipoliza oddziałuje jedynie na tkankę tłuszczową.

Zabieg jest szczególnie polecany tym osobom, które pomimo dość szczupłej sylwetki nie mogą pozbyć się opornej tkanki tłuszczowej, która w głównej mierze ujawnia się w postaci cellulitu. Efekty po zabiegu są bardzo widoczne, jednak tak jak i w przypadku wielu innych zabiegów, również i tu należy przestrzegać pewnych zasad, dzięki czemu nie dopadnie nas tzw., efekt jojo.

 

Krolipoliza kraków – przeciwwskazania do zabiegu

Choć sam zabieg uważany jest za bezpieczny i nieinwazyjny, to niestety nie wszyscy mogą z niego korzystać, ponieważ tak jak każda ingerencja medyczna, może być niewskazana dla niektórych pacjentów. Zabieg nie może być wykonywany u kobiet w ciąży oraz tych karmiących piersią, ponadto jest to zabieg ryzykowny również dla osób cierpiących np. na schorzenia wątroby, różnego rodzaju choroby skóry czy zaburzenia krążenia. Co więcej, zabiegu nie jest wykonywany podczas miesiączki.
Kriolipoliza można być przeprowadzona w obrębie karku, ramion, pleców, brzucha, ud oraz łydek. Po dobrze wykonanym zabiegu można spodziewać się od 25 proc. do nawet 45 proc. utraty grubości warstwy tłuszczu. Zazwyczaj pierwsze, najbardziej spektakularne efekty zobaczymy już po ok. 2 tygodniach, z kolei na pełny rezultat należy czekać ok. 6 tygodni.