http://domkinazlotymgroniu.pl/

Nadeszło wreszcie długo oczekiwane lato, a wraz z nim wakacje i urlopy. Każdy, kto tylko może, wyjeżdża z miasta w poszukiwaniu miejsca, w którym mógłby odpocząć i, jak to się mówi, „naładować akumulatory”. Wiele jest w naszym kraju pięknych miejsc, w których warto spędzić wolny czas, jest więc w czym wybierać.
Może warto wyruszyć w góry? Co powiecie na Beskid Śląski?

Beskid Śląski to bardzo popularne pasmo w zachodniej części Beskidów blisko granicy z Czechami i Słowacją. Te piękne okolice obfitują w mnóstwo atrakcji turystycznych. Wiedzie tędy między innymi najdłuższy szlak górski w Polsce, mający ponad 500 km długości. Zarówno w sezonie letnim jak i zimowym turyści nie mogą się tu nudzić. Każdy może udać się na wędrówkę dobrze oznakowanym szlakiem turystycznym czy spróbować sił na górskich trasach rowerowych. Letnie atrakcje to jednak zwłaszcza punkty widokowe i piękne krajobrazy, ale także parki linowe oraz kąpiele w górskich rzekach i strumykach. Wędrując szlakami, można natknąć się na ciekawe zabytki architektury, chaty góralskie, dwory i pałace.

Warto dodać, że przybywający tu turyści nie mają kłopotów z noclegami, żywieniem czy wypożyczaniem niezbędnego sprzętu. Jeżeli więc chodzi o domki do wynajęcia Beskid Śląski, to trzeba powiedzieć, że wybór jest naprawdę duży.
W tym miejscu warto wspomnieć o stylowym hotelu w Beskidach – Istebna Złoty Groń. Zlokalizowany jest on w malowniczej górskiej scenerii, gdzie można liczyć na wypoczynek w luksusowych warunkach. Spokojna okolica, komfortowe warunki, a także wyśmienite menu i nowoczesne centrum SPA, to tylko niektóre, choć bardzo istotne, zalety hotelu. Hotel przygotował również dla gości różne pakiety tematyczne, np: Lato w Beskidach, Romantyczny pobyt we dwoje, Pakiet rodzinnych korzyści, Letnia regeneracja z detoksem, We dwoje w SPA czy Wesele.
W ofercie hotelu jest również organizacja różnych imprez okolicznościowych, takich jak wesela, komunie, urodziny itp.
Każdy zainteresowany może łatwo znaleźć dla siebie dom do wynajęcia w Beskidzie Śląskim, wystarczy, że