Niewielkie mieszkanie

W okresie zapotrzebowania na domy o niewielkich metrażach, trzeba wykazać się kreatywnością, aby skonstruować porządne, a równocześnie efektywne wnętrze na małej sferze. Wspaniałym rozwiązaniem jest ulokowanie wyposażenia mającego stosunkowo dużo przestrzeni, innymi słowy łóżka na antresoli. Tak umiejscowione łoże jest zdecydowanie mocniej efektywne aniżeli piętrowe łóżko, zezwalając na wykorzystanie obszaru pod podwyższeniem. Łoże potrafi współgrać rozmiarami rozmiarami antresoli, albo antresola jest zdecydowanie w wyższym stopniu szeroka oraz daje wielkie sposobności zaprojektowania.

antresola

Wyposażenie pokoju

Antresola znajduje użytek przeważnie w wysokich wnętrzach. Najkorzystniejsze będą te o wysokości 2 metrów, choć do zamiarów sypialnianych spisze się także ta o wielkości 1,2| metra. Struktura półpiętra to zazwyczaj aluminiowe lub drewniane fragmenty konstrukcji oraz drabina lub schody, prowadzące na górę. Nie zapomnij o rezygnacji z jaskrawego oświetlenia na suficie – cudownie wykażą się kinkiety ukierunkowane czy taśmy świetlówek. Czy łóżko na półpiętrze to trafny projekt dla pociechy? Rzecz jasna, należy wyłącznie zadbać o odpowiednie asekurowanie naszego schematu. Załóż poręcze ochronne oraz rozległe, komfortowe wejście. Fantazji najmłodszych pozostaw zaplanowanie podwyższenia- sprawisz mu tym ogromną zabawę a także zagwarantujesz wspaniałą powierzchnię tak do radości, jak i relaksu. Obszar pod antresolą to wyborne położenie na wyposażenie zakątka do nauki, z biurkiem oraz meblami.

antresola

Łoże na antresoli to znakomite rozwiązanie – wspomaga ostrożnie spożytkować dostępną powierzchnię mieszkalną, oddając rozległe sfery do pochwalenia się inwencją oraz oddając pokojowi początkowy i niepowtarzany wygląd. Wpisuje się w jakikolwiek charakter, od marzycielskiego po innowacyjny. Chcesz zachwycać unikalną aranżacją pokoju, a zarazem cieszyć się ergonomią pokoju – łóżko na antresoli to strzał w dziesiątkę.