Zaciągnięcie kredytu w dzisiejszych czas wydaje się być normą. Robiąc to mamy głównie na celu poprawę jakości życia lub wprowadzeniu zmian w pewnych jego strefach. Parę lat temu dobrym rozwiązaniem wydawało się wzięcie kredytu we frankach szwajcarskich. Jednak z czasem okazało się, że sprzyjająca na tamten moment oferta miała więcej wad niż korzyści, z którymi ostatecznie mierzyła się kancelaria frankowicze

Po radę do specjalisty

Wszystko było dobrze do momentu, kiedy kurs franka szwajcarskiego wzrósł w innym stopniu niż się można było tego spodziewać. Niektórzy powiedzą, że jest to ryzyko związane z zaciąganiem kredytu w innej walucie, jednak kiedy zgłębia się temat i okazuje się, że warunki całego przedsięwzięcia zawierały niezrozumiałe i częściowo niedozwolone zapisy, nastawienie diametralnie się zmienia. Osoby, które miały problem z rozwiązaniem swojej sytuacji zasięgnęły rady u specjalistów — kancelaria frankowicze składająca się z doświadczonych i obeznanych adwokatów i radców stawała się czasami jedynym rozwiązaniem. 

Kancelaria frankowicze

Gwarancja wsparcia

Kancelaria frankowicze służyła i nadal służy pomocą w problemach z kredytami we frankach szwajcarskich. Gwarantują wsparcie podczas całego procesu, zaczynając od bezpłatnej konsultacji wstępnej, a kończąc na reprezentacji klienta podczas spraw sądowych. Dzięki dokładnym analizom i trafnemu ustaleniu stanu faktycznego są w stanie rozwiązać sprawę zdecydowanie szybciej, niż gdybyśmy chcieli zabierać się za to samodzielnie. Kancelaria frankowicze dzięki profesjonalnemu podejściu sprawnie rozwiązują niejasności pojawiające się w umowie zaciągniętego kredytu.