Kancelaria jest aktualnie obecna na międzynarodowym rynku usług prawnych, a nasi eksperci podczas wieloletniej pracy zdobyli szerokie doświadczenie w sprawach związanych z elementem transgranicznym. Dzięki naszym rozbudowanym kontaktom międzynarodowym jesteśmy w stanie pomóc naszym Klientom w sprawach z pogranicza różnych jurysdykcji i systemów prawnych. Poza tym zajmujemy się pomocą kontrahentom, którzy mają problemy związane z zaciągniętymi kredytami we frankach, a swoimi działaniami staramy się doprowadzić do unieważnienie kredytu CHF, w oparciu o wszystkie informacje dotyczące stanu faktycznego Klienta.

Kiedy nie wiesz, co zrobić z kredytem

Wielokrotnie pojawiały się sytuacje, w których zapisy w umowach o kredyt frankowy były rażąco niekorzystne w warunkach dla kredytobiorcy, co zgodnie z przepisem art. 3851 Kodeksu cywilnego dot. postanowień niedozwolonych, jest możliwe do wyegzekwowania w postępowaniu i może doprowadzić nawet do unieważnienie kredytu CHF.

jak unieważnić kredyt we frankach

Pomagamy na każdym etapie postępowania

W pierwszej kolejności należy przygotować i przekazać naszym specjalistom opis stanu faktycznego sytuacji prawnej oraz wszystkie potrzebne dokumenty, które dotyczą danej sprawy. Następnie odbywa się spotkanie z naszym ekspertem, które jest nieodpłatne, ale pozwala na doprecyzowanie kwestii stanu faktycznego. Po ustaleniu wszelkich szczegółów nasza kancelaria przystępuje do czynności, które mają na celu poprawienie sytuacji danego kontrahenta oraz w najlepszym wypadku do unieważnienie kredytu CHF.

Dowiedz się więcej na https://rgw.com.pl/kredyty-frankowe-infolinia/!